Metylan odstranjevalec tapet omogoča zelo učinkovito in enostavno odstranjevanje starih tapet, brez poškodb podlage. Za 200 m2 zadostuje 500 ml vsebine, ki jo je potrebno razredčiti z vodo. Tapete, ki ne prepuščajo vode, so popleskane ali večkrat prelepljene, je potrebno preluknjati z valjčkom. Nanašena raztopina naj na tapetah učinkuje 5-10 minut pred odstranitvijo.
# 110260
METYLAN odstranjevalec tapet 500 ml
Redna cena:
14,61 €
Prihranek:
6,00%
Spletna cena:
13,73 €
| VRSTA | ZA TAPETE |
Podobni izdelki
Neostik UNIVERSAL PROFI PLUS 80 ml
Kontaktno lepilo za lepljenje usnja, gume, tekstila in ostalih predvsem poroznih materialov. Lepi in tesni spoje guma/kovina, pri pralnih ali pomivalnih strojih... .
Redna cena:
5,67 €
Spletna cena:
5,33 €
Protizdrsni lepilni trak 25 mm * 5 m črni
Samolepljiv protizdrsni trak črne barve.
Redna cena:
4,79 €
Spletna cena:
4,50 €
Pattex power tape srebrni 10 m
Pattex lepilni trak primeren za 1001 notranjo in zunanjo uporabo, ampak je tudi zelo močen in vodo ter zrako tlačno odporen.
Redna cena:
8,03 €
Spletna cena:
7,55 €
Neostik universal 450 ml
Tradicionalno lepilo z močnim oprijemom za najbolj raznovrstno uporabo. Med seboj ali na različne podlage lepi širok nabor materialov.
Redna cena:
13,14 €
Spletna cena:
12,35 €