# 110246

Parketolit 1550 A+B komponenta 14 kg

Izberi
Redna cena:
81,04 €
Prihranek:
6,00%
Spletna cena:
76,18 €
Dvokomponentno pastozno poliuretansko lepilo brez topil, za lepljenje vseh vrst parketov na vse vrste podlag. Uporablja se lahko tudi za lepljenje umetne trave, lesenih stopnic in keramičnih ploščic.Lepilni spoj je vodoodporen in temperaturno obstojen, zato je lepilo primerno za lepljenje na estrihe s povišano vsebnostjo vlage in talno ogrevane površine. Hitro utrjevanje lepila omogoča izravnavanje neravnin in lakiranje že dan po polaganju parketa. Poraba 1 - 1,5 kg/m2.

OPOZORILO

"Pred uporabo natančno preberite etiketo in upoštevajte navodila za uporabo!". Nevarne lastnosti izdelka si oglejte v varnostnem listu v poglavju 2, v točki 2.2 Elementi etikete ali v datoteki Etiketa.
Etiketa Varnostni list
VRSTA ZA LES IN PARKET

Podobni izdelki

Mekol exspres 500 g

Mekol exspres 500 g

Lepilo za hitra montažna, širinska in debelinska lepljenja lesa, kjer se zahteva visoka trdnost spoja in vlagoodbojnost.
Redna cena:
7,11 €
Spletna cena:
6,68 €
METYLAN odstranjevalec tapet 500 ml

METYLAN odstranjevalec tapet 500 ml

Metylan odstranjevalec tapet omogoča zelo učinkovito in enostavno odstranjevanje starih tapet, brez poškodb podlage.
Redna cena:
14,64 €
Spletna cena:
13,76 €
MITOMONT HP 50 beli 290 ml

MITOMONT HP 50 beli 290 ml

Elastično hibridno montažno lepilo za hitro lepljenje, pritrjevanje in tesnenje skoraj vseh materialov na različne površine.
Redna cena:
10,99 €
Spletna cena:
10,33 €
Parketolit 1550 A+B komponenta 7 kg

Parketolit 1550 A+B komponenta 7 kg

Dvokomponentno pastozno poliuretansko lepilo brez topil, za lepljenje vseh vrst parketov na vse vrste podlag.
Redna cena:
42,29 €
Spletna cena:
39,75 €