# 102291

Cianokol gel 3 g

Redna cena:
3,50 €
Prihranek:
10,00%
Spletna cena:
3,15 €
Cianokol Gel hitro zlepi porozne in grobe površine. Omogoča lepljenje na vertikalne površine in izravnavo neravnin s kratkotrajno možnostjo popravljanja. Lepilo nanesemo enostransko na suho in čisto površino, lepljenca takoj sestavimo in stiskamo 20 - 120 sek.

OPOZORILO

"Pred uporabo natančno preberite etiketo in upoštevajte navodila za uporabo!". Nevarne lastnosti izdelka si oglejte v varnostnem listu v poglavju 2, v točki 2.2 Elementi etikete ali v datoteki Etiketa.
Etiketa Varnostni list
VRSTA SEKUNDNA

Podobni izdelki

Neostik EP-102 epoxy A+B 18 g

Neostik EP-102 epoxy A+B 18 g

Dvokomponentno epoxy lepilo, ki lepi kovine, les, keramiko, beton, porcelan, poliester, stiropor, trdi PVC... .
Redna cena:
6,48 €
Spletna cena:
5,83 €
Mitopur E45 500 g

Mitopur E45 500 g

Univerzalno poliuretansko lepilo za lepljenje lesa, kovin, naravnega in umetnega kamna, umetnih mas... .
Redna cena:
13,03 €
Spletna cena:
11,73 €
Pištola za vroče lepljenje PATTEX

Pištola za vroče lepljenje PATTEX

Pištola za vroče lepljenje je namenjena lepljenju kartona, kovine, lesa, plastike, gume, keramike in druge materiale.
Redna cena:
25,21 €
Spletna cena:
22,69 €
Neostik universal 50 ml

Neostik universal 50 ml

Tradicionalno lepilo z močnim oprijemom za najbolj raznovrstno uporabo. Med seboj ali na različne podlage lepi širok nabor materialov.
Redna cena:
4,38 €
Spletna cena:
3,94 €