# 100532

EPOLOR osnovna barva komponenta B, 1 kg

Redna cena:
17,08 €
Prihranek:
6,00%
Spletna cena:
16,06 €
B komponenta za epolor osnovno barvo.

OPOZORILO

"Pred uporabo natančno preberite etiketo in upoštevajte navodila za uporabo!". Nevarne lastnosti izdelka si oglejte v varnostnem listu v poglavju 2, v točki 2.2 Elementi etikete ali v datoteki Etiketa.
Etiketa Varnostni list
BLAGOVNA SKUPINA OSNOVNI PREMAZI / IMPREGNACIJE
EMBALAŽNE ENOTE (KG, LIT., ...) od 0,51 do 1,5

Podobni izdelki

Dupli Color color sprej ZINC 400 ml

Dupli Color color sprej ZINC 400 ml

Idealna hladna galvanizacija kot zanesljiva zaščita pred rjavenjem za vse vrste neobdelanih kovin in šivov za varjenje.
Redna cena:
10,12 €
Spletna cena:
9,51 €
COLOR temelj za kovino sivi 0,65 l

COLOR temelj za kovino sivi 0,65 l

Color temelj za kovine je antikorozivni pokrivni temeljni premaz za zaščito železnih in jeklenih površin v zaprtih prostorih in na prostem.
Redna cena:
8,98 €
Spletna cena:
8,44 €
COLOR temelj za kovino oksidno rdeči 0,65 l

COLOR temelj za kovino oksidno rdeči 0,65 l

Color temelj za kovino je antikorozivni pokrivni temeljni premaz za zaščito železnih in jeklenih površin v zaprtih prostorih in na prostem.
Redna cena:
8,98 €
Spletna cena:
8,44 €
TESSAROL OSNOVNA BARVA UNI 0,75 l

TESSAROL OSNOVNA BARVA UNI 0,75 l

Univerzalna temeljna barva z odličnim oprijemom na železne in jeklene površine, pocinkano pločevino, baker, aluminij, trdi PVC in les.
Redna cena:
12,83 €
Spletna cena:
12,06 €